ДО УВАГИ мешканців ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ, в яких НЕ встановлений прилад обліку холодної води!

Технічні умови і робочий проект на приєднання Вашого будинку до міської системи централізованого водопостачання вимагали встановлення вузла комерційного обліку води. Ці вимоги Вами не виконані.

Припинення надання послуги з централізованого постачання гарячої води з 12.05.2020р.

На виконання Розпорядження Броварської міської ради від 08.05.2020р. № 130-ОД, з метою підготовки житлово-комунального та теплового господарства міста до роботи в опалювальний період 2020–2021рр., керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», КП «Броваритепловодоенергія» припиняє надання послуги з централізованого постачання гарячої води в місті Бровари з 8-00 години 12 травня 2020 року.Увага! З 04.05.2020р. змінена вартість опломбування засобу розподільного обліку теплової енергії, в т.ч. для повірки або ремонту

Шановні споживачі!

Повідомляємо про нову розрахункову вартість для опломбування одного засобу розподільного обліку теплової енергії у відповідності до груп споживачів з 04.05.2020р.  а саме:   

І група споживачів (населення):

Пломбування або розпломбування (в т.ч. первинне опломбування) вузла розподільного обліку теплової енергії  – 262 грн.00 коп. з ПДВ.

Розпломбування та опломбування вузла розподільного обліку теплової енергії для повірки або ремонту (включно демонтаж та монтаж) – 446 грн.00 коп. з ПДВ.

ІІІ група споживачів (інші споживачі):

Пломбування або розпломбування (в т.ч. первинне опломбування) вузла розподільного обліку теплової енергії  – 452 грн.00 коп. з ПДВ.Увага! Змінено виконавця послуг обслуговування ВБС!

З 01.04.2020 техобслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання, постачання гарячої (при наявності), холодної води та водовідведення до квартири Вашого будинку буде здійснюватися КП «Броваритепловодоенергія»,- на підставі рішення конкурсу на визначення управителя багатоквартирних будинків в м. Бровари.

В тарифі управителя (ЖЕКа, ЖК, ДП) на управління Вашим багатоквартирним будинком вартість обслуговування ВБС виключено.

З 01.04.2020 ДП «Житло» ОП «Броваритпромжитлобуд»  та ДП «Житло Сервіс» обслуговування ВБС здійснювати не буде.

Аварійно - диспетчерська служба працює цілодобово! У разі виникнення потреби, Ви можете звернутися за телефонами:

тел. 5-35-38, 3-44-96, (050) 444-86-39, (067) 204-27-65.Увага! Проведено дослідження води з дворових колонок

Під час проведення Броварським районним відділом лабораторних досліджень ДУ „КОЛЦ МОЗ України” моніторингу  води з трубчастих колодязів на відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», розміщених на прибудинкових територіях міста Бровари, виявлено, що проби води  за санітарно-хімічними  та мікробіологічними показниками не відповідають гігієнічним нормам на питну воду. Через перевищення вмісту нітратів та підвищеної жорсткості вживання такої води є небезпечним для здоров’я людини. Забруднена вода  може бути  фактором  поширення бактеріальних і вірусних кишкових інфекцій. Кип’ятіння води не зменшує вміст нітратів, а навпаки збільшує її токсичність. Особливо небезпечно є вживання  забрудненої води для дітей до 3-х років, також людей похилого віку.

Категорично  заборонено використовувати як питну воду (для пиття та приготування їжі) з трубчастих колодязів міста Бровари, розміщених  за адресами:

  • вул.Короленка, 67,
  • вул.С.Петлюри, 15,
  • вул.Грушевського, 17/1,
  • вул.Гагаріна, 29,
  • вул.О.Онікієнка, 8,
  • вул.Героїв Небесної Сотні,5
  • вул. Героїв Небесної Сотні, 9

Воду можливо використовувати виключно як технічну, для господарських цілей: прання білизни,  прибирання, поливу або пожежних потреб.

 Завершення опалювального сезону у м.Бровари

Згідно Розпорядження міського голови від 07.04.2020 року № 100-ОД "Про завершення опалювального сезону 2019-2020 років в м. Бровари ", у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря + 8 оС протягом трьох діб, опалювальний сезон 2019-2020 років у м.Бровари припиняється з 08.04.2020р. Надання послуги з централізованого постачання гарячої води для мешканців міста залишається цілодобовим!

 Повірка приладів обліку Води (Заява+Рахунок у вкладенні)

Шановні споживачі води багатоквартирних будинків та приватного сектору!

Лічильники води підлягають обов’язковій повірці 1 раз на 4 роки.

КП «Броваритепловодоенергія» надає послуги з повірки лічильників води

з демонтажем та БЕЗ демонтажу.

  

Процес надання послуги з повірки лічильників наступний:

 

І. ПОВІРКА лічильників води З ДЕМОНТАЖЕМ.

Адреса стаціонарної вимірювальної  лабораторії: м. Бровари, вул. Грушевського 1/1 (приміщення бойлерної біля офісу  КП «Броваритепловодоенергія»). 

Графік роботи: Понеділок – четвер– з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00  до  15.45. Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

 

Оформлення послуги проводиться наступним чином:

Повірка лічильників на період Карантину ВІДТЕРМІНОВУЄТЬСЯ

*У зв’язку з обмежувальними заходами, спрямованими запобіганню поширення коронавірусу,  КП «Броваритепловодоенергія»  відтерміновує  Державну повірку лічильників холодної та гарячої води на період карантину.

*Центр повірки приладів обліку КП «Броваритепловодоенергія»   узгодив з  КП «Київоблстандартметрологія» (м.Біла Церква)  дату проведення  Державної повірки лічильників води, які знаходяться в лабораторії - 30 березня 2020року.

Про результати повірки  Споживачам буде повідомлено по контактним телефонам.