Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води КП «Броваритепловодоенергія»

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

27.02.2015  № 479

Київ

 

Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води КП «Броваритепловодоенергія»

 

Відповідно до статей 5, 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715, Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Установити Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб:

  • бюджетних установ – 84,89 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
  • релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності) – 47,37 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
  • інших споживачів (крім населення) – 84,89 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
  • управителів багатоквартирних будинків (за умов підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання) – 19,45 грн за 1 куб. м (без ПДВ).

2. Установити Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» структуру тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води згідно з додатком.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 28 листопада 2014 року № 693 «Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води КП «Броваритепловодоенергія».

4. Ця постанова набирає чинності з 01 березня 2015 року.

 

 

В. о. Голови Комісії                                                                Д. Вовк