Громадські обговорення проекту Інвестиційної програми по теплопостачанню на 2020 рікНа виконання вимог Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.17 року, КП «Броваритепловодоенергія» інформує про розгляд та громадські обговорення проекту Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія» по теплопостачанню на 2020 рік.

Повідомляємо, що дана Інвестиційна програма розроблена відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання», що затверджений Постановою НКРЕКП №381 від 14.12.2012 р. і відповідно до Постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання» №1372 від 04.08.2016 р.

Пропозиції та зауваження з приводу Інвестиційної програми по теплопостачанню комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» на 2020 рік приймаються на електронну адресу: teplo-brovary@ukr.net або письмово на адресу: вул. Грушевського, 3-а до 12 грудня 2019 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання затвердження інвестиційної програми по водопостачанню та водовідведенню КП «Броваритепловодоенергія» на 2020 рік  відбудуться 12 грудня 2019 р., о 15.00, в приміщенні актової зали КП «Броваритепловодоенергія» за адресою:  м. Бровари,  вул. Грушевського, 3-а.

                    Проект Інвестиційної програми комунального підприємства Броварської міської ради Київської області                                                                        «Броваритепловодоенергія» по теплопостачанню на 2019 рік

    Найменування заходів    

Мета реалізації заходу

Теплопостачання

 1

 

 

 2

 

 

3

Заміна лічильників теплової енергії на котельнях по вул. Ярослава Мудрого, 96, бульв. Незалежності, 26/1, вул. Москаленка Сергія, 16/1.

 

Технічне переоснащення котельних з встановленням частотних перетворю-вачів на тягодутєвому обладнанні.

 

Заміна теплових мереж м. Бровари.

Заміна фізично застарілих лічильників теплової енергії на котельнях для можливості покращення технологічного обліку теплової енергії.

Встановлення частотних перетворювачів на котельному обладнані для зменшення енергоспоживання.

Згідно «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» та відповідно до акту обстеження заплановано замінити  трубопроводи, що знаходяться в аварійному стан.

Всього за Інвестиційною програмою: 5 200,92 тис. грн. з них:

амортизаційні відрахування: 3020,60 тис. грн.

                                                                       виробничі інвестиції з прибутку: 2180,31 тис. грн.