Повірка лічильників на період Карантину ВІДТЕРМІНОВУЄТЬСЯ*У зв’язку з обмежувальними заходами, спрямованими запобіганню поширення коронавірусу,  КП «Броваритепловодоенергія»  відтерміновує  Державну повірку лічильників холодної та гарячої води на період карантину.

*Центр повірки приладів обліку КП «Броваритепловодоенергія»   узгодив з  КП «Київоблстандартметрологія» (м.Біла Церква)  дату проведення  Державної повірки лічильників води, які знаходяться в лабораторії - 30 березня 2020року.

Про результати повірки  Споживачам буде повідомлено по контактним телефонам.

За згодою зі Споживачами, роботи з монтажу лічильників після повірки та видача документів  про повірку  можуть бути відтерміновані до закінчення карантину. На цей період нарахування за використану воду відбуватиметься за поточними показниками тимчасових лічильників.  В разі, якщо за результатами Державної повірки з демонтажем  лічильник виявився не придатний до подальшої експлуатації, заміну лічильника можна провести після закінчення карантину.        

*Якщо повірка лічильників проведена в іншій уповноваженій організації, яка внесена в Державний реєстр наукових метрологічних центрів, метрологічних центрів та повірочних лабораторій, за результатами повірки лічильників води Споживач повинен:

І. Надіслати на електрону адресу povirkavoda@brovteplo.com.ua наступні дані:

-прізвище, ім’я, по батькові абонента;

-адреса;

-контактний телефон;

-фото Свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки  або  Довідки про непридатність законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки;

-фото лічильників з чітким зображенням пломб та номерів лічильників.

 

ІІ. Або після закінчення карантину надати в Центр повірки приладів обліку (м. Бровари, вул. Грушевського, 3А) копії Свідоцтв про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки  або  Довідок про непридатність законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки із зазначенням ПІП, адреси та контактного телефону.

 

*Заявки щодо повірки лічильників води без демонтажу, які надійшли за телефоном 050-477- 01-41  з 16 березня 2020 року,   були  прийняті в роботу, але послуги з повірки будуть надані тільки після закінчення карантину.