Повірка приладів обліку Води (Заява+Рахунок у вкладенні)Шановні споживачі води багатоквартирних будинків та приватного сектору!

Лічильники води підлягають обов’язковій повірці 1 раз на 4 роки.

КП «Броваритепловодоенергія» надає послуги з повірки лічильників води

з демонтажем та БЕЗ демонтажу.

  

Процес надання послуги з повірки лічильників наступний:

 

І. ПОВІРКА лічильників води З ДЕМОНТАЖЕМ.

Адреса стаціонарної вимірювальної  лабораторії: м. Бровари, вул. Грушевського 1/1 (приміщення бойлерної біля офісу  КП «Броваритепловодоенергія»). 

Графік роботи: Понеділок – четвер– з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00  до  15.45. Обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

 

Оформлення послуги проводиться наступним чином:

  1. Приймається заявка на повірку лічильників за телефонами: 3-40-10; (067) 323-19-91; (050) 444-22-98
  2. Здійснюється Оплата послуги у всіх касах відділень банків та терміналах. Вартість послуг вказана в бланках заяв і рахунків:
  • для лічильників в квартирах, приміщеннях для приватного сектору (Додаток №1).
  • для приватного сектору з лічильниками в колодязі (Додаток №2).
  1. Після проведення оплати Узгодження дати, часу проведення робіт з повірки за телефонами, зазначеними вище.
  2. Надання Квитанції про оплату та Заяви (у вкладення з Рахунком) слюсарю-сантехніку при демонтажі лічильників.  

Технологічний процес повірки лічильників води з демонтажем наступний:

1. Слюсар-сантехнік виконує зняття показників лічильників, перевірку цілісності пломб, розпломбування, складання акту, демонтаж, встановлення тимчасових лічильників та їх транспортування у вимірювальну лабораторію.

2. В лабораторії проводяться: промивка, очищення лічильників, заміна прокладок, перевірка герметичності тиском, калібрування на проливній вимірювальній установці, Держповірка лічильників, оформлення результатів повірки та встановлення метрологічних пломб на придатних  лічильниках.

3. Повідомляють Вас про результати повірки по телефону:

-  при  позитивному висновку результатів повірки,- виконується зняття тимчасового лічильника, монтаж повіреного лічильника, опломбування та передача паспортів на прилади;

 -  при визнані лічильників не придатними до експлуатації  видається «Довідка про непридатність законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки». Споживач  повинен придбати новий лічильник, а слюсар-сантехнік виконає його установку та опломбування. Монтаж нового лічильника входить в оплату.

ІІ. ПОВІРКА лічильників води БЕЗ ДЕМОНТАЖУ надається наступним чином:

Заявки приймаються працівниками  КП «Броваритепловодоенергія» за телефоном (050) 477-01-41, потім з Вами узгоджують дату та  час проведення повірки.

Фахівець в ході проведення повірки лічильників на місці визначає їх придатність до подальшої експлуатації.  При  позитивному висновку результатів повірки  Вам видається рахунок на оплату – 300 грн. за 1 прилад.

Після сплати послуги, результати повірки вносяться в базу даних служби обліку, а  Ваш оригінал  Свідоцтва про повірку засобу вимірювальної техніки   можна отримати в офісі  КП «Броваритепловодоенергія» по вул. Грушевського 3/1 в Центрі повірки приладів обліку.

В разі якщо за результатами повірки лічильники визнані  не придатними до подальшої експлуатації Вам необхідно провести їх заміну.

Додаток

Заява+рахунок для квартир та приватного сектору