Інформація про виконання робіт КП "Броваритепловодоенергія" за період 08-11.05.2020р.



Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем:

Виконані роботи відповідно 29-ти звернень мешканців м.Бровари та планів роботи на поточний місяць, а саме:

 

  1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Героїв УПА,7-а/144; 15; бул.Незалежності,10;10-б; вул.Короленка,50/4; вул.Голуба,5; 1/3; бул.Незалежності,5/15; 6-в/51; вул.Грушевського,3-а; вул.Л.Українки,2-а; вул.Онікієнка,8; вул.Металургів,13; бул.Незалежності,12/134; 8-б/61; вул.В.Афганців,11/1; бул.Незалежності,12/154; вул.Онікієнка,16/4;
  2. Усунення витоку, протікань, поривів – вул.Олімпійська,4/39; 10/134; вул.В.Великого,1; вул.Петлюри,23-а; вул.Короленка,74/13; вул.Короленка,68-б/116; бул.Незалежності,7/180;
  3. Заміна, ремонт, ревізія запірної та водопровідної арматури – бул.Незалежності,2;
  4. Відновлення гарячого водопостачання –  бул.Незалежності,11/107; бул.Незалежності,19/78; вул.Короленка,47/43;
  5. Промивання системи опалення – бул.Незалежності,15;
  6. Обстеження затоплення – вул.Олімпійська,7-а/24;
  7. Ремонт системи гарячого водопостачання – вул.Поповича,10;
  8. Відновлення тиску водопостачання – бул.Незалежності,19-а/178; вул.Грушевського,17-б/94;
  9. Ремонт системи холодного водопостачання – бул.Незалежності,2;
  10. Перекриття водопостачання відповідно заяви – вул.Грушевського,17/88.

Дільниця теплових мереж:

  1. Обхід теплових трас;
  2. Відкачування води з теплових камер – 2 адреси/2 камери (вул.Я.Мудрого,90);

Ремонт механізмів – 2 од.;

  1. Ревізія запірної арматури – 20 камер/120 шт. (вул.Шевченка, вул.Білана, вул.Я.Мудрого);
  2. Накриття люків – бул.Незалежності,15 – 1 шт.;
  3. Благоустрій місця проведення ремонтних робіт – вул.Київська,312;.

Дільниця водопровідних мереж:

  1. Обхід водопровідних мереж згідно графіку;
  2. Усунення пошкодження водопровідних мереж: с.Пухівка-приварювання штуцера Д100
  3. Ревізія засувки-5шт.;                                                                    
  4. Промивання 12 пожежних гідрантів;                                           
  5. Благоустрій: підсипання місць просідання грунта: вул.Гоголя-Ш.Алейхема, вул.Сєдова-Я.Мудрого.                                    

Дільниця каналізаційних мереж:

  1. Обхід каналізаційних мереж згідно графіку;
  2. Усунення засмічень-15шт.                                                           
  3. Промивання каналізаційних мереж машиною КО-502-245м.п: вул.Незалежності,6б-95м.п., вул.М.лагунової,13б-150м.п.;                                                                   
  4. Почищено від сміття та твердих фракцій-17 каналізаційних колодців: вул.Незалежності,14-10од., вул.Металургів-4од., вул.Героїв УПА,17б-3од.