Інформація про виконання робіт КП "Броваритепловодоенергія" за 20.05.2020р.



Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем

Виконані роботи відповідно 17-ти звернень мешканців м.Бровари та планів роботи на поточний місяць, а саме:

 

  1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Олімпійська,8/1; вул.Короленка,50/13; вул.Героїв УПА,5/89; вул.Гагаріна,27/75; вул.Петлюри,19-а; вул.Героїв Небесної сотні,15-б; вул.Онікієнка,6/2;
  2. Ремонт системи водовідведення – вул.Гагаріна,3/43; вул.Грушевського,3-а/46;
  3. Ремонт системи гарячого водопостачання – вул.Білодубравна,4/22;
  4. Ремонт системи опалення відповідно заяви – бул.Незалежності,19-а/175;
  5. Демонтажні роботи (розбирання стіни) – вул.Гагаріна,11;
  6. Усунення витоку, протікань, поривів – вул.Короленка,64-б/70; бул.Незалежності,15/75;
  7. Промивання системи опалення – вул.Шолом Алейхема,96; вул.Голуба,1;
  8. Гідравлічне випробування системи опалення – вул.Грушевського,17; бул.Незалежності,5; 7; 16-в; вул.Олімпійська,10; 8; 9;  4; вул.Броварської сотні,16;
  9. Ревізія запірної та водопровідної арматури – вул.Героїв Небесної сотні,5-а;
  10.  Заміна приладів опалення – бул.Незалежності,19-а/175;
  11.  Перекриття водопостачання відповідно заяви – вул.Героїв УПА,7-А/134; бул.Незалежності,21/212;
  12.  Перекриття водопостачання, в зв’язку з протіканням – вул.Героїв УПА,3/55; бул.Незалежності,16-б/128;
  13.  Заміна водопровідної арматури  відповідно заяви – вул.Героїв УПА,7-а/112;
  14.  Заміна, ремонт водопровідної та запірної арматури – вул.Київська,292; бул.Незалежності,21; вул.Петлюри,16-а/6;
  15.  Дезінфекція підвального приміщення – бул.Незалежності,12.

Дільниця теплових мереж:

  1. Обхід теплових трас;
  2. Ревізія запірної арматури в теплових камерах – вул.Київська,296-б; бул.Незалежності,8; вул.Лагунової,13; вул.Київська,300, 302;
  3. Усунення пориву на трубопроводі теплопостачання після проведення гідравлічних випробувань – вул.Москаленка,10.

Дільниця водопровідних мереж:

  1. Обхід водопровідних мереж згідно графіку;
  2. Усунення пошкодження водопровідних мереж по вул.Сірка,7.               
  3. Накриття 1-го водопровідного колодця по вул.Оникієнка,20/2;                      
  4. Ревізія засувок.                                                                             
  5. Благоустрій (підсипання місць просідання грунта, планування площі) вул.Короленка,50  

Дільниця каналізаційних мереж:

  1. Обхід каналізаційних мереж згідно графіку;
  2. Усунення засмічень-5.                                                                 
  3. Почищено від сміття та твердих фракцій 5 каналізаційних колодців по вул.М.Лагунової,3.                                                             
  4. Ремонт каналізаційних колодців: вул.Воїнів-афганців,4а (ремонт горловини та бетонування вимощення) та вул.Металургів,3(гаражний кооператив),- (ремонт  горловини  та бетонування вимощення).
  5. Відкачування стоків по вул.І.Гонти,2.