Послуги і тарифиПовірка лічильників гарячої і холодної води БЕЗ ДЕМОНТАЖУ

Шановні мешканці! Повідомляємо, що КП «Броваритепловодоенергія» надає нову послугу – повірка лічильників гарячої і холодної води без демонтажу! Вартість послуги 300 грн. Заявки приймаються за тел: +38 (050) 477-01-41. Звертаємо Вашу Увагу, що на квитанціях був вказаний помилковий номер ("14", замість "41") , просимо телефонувати за номером, вказаним в даному оголошенні.

Увага! З 04.05.2020р. змінена вартість опломбування засобу розподільного обліку теплової енергії, в т.ч. для повірки або ремонту

Шановні споживачі!

Повідомляємо про нову розрахункову вартість для опломбування одного засобу розподільного обліку теплової енергії у відповідності до груп споживачів з 04.05.2020р.  а саме:   

І група споживачів (населення):

Пломбування або розпломбування (в т.ч. первинне опломбування) вузла розподільного обліку теплової енергії  – 262 грн.00 коп. з ПДВ.

Розпломбування та опломбування вузла розподільного обліку теплової енергії для повірки або ремонту (включно демонтаж та монтаж) – 446 грн.00 коп. з ПДВ.

ІІІ група споживачів (інші споживачі):

Пломбування або розпломбування (в т.ч. первинне опломбування) вузла розподільного обліку теплової енергії  – 452 грн.00 коп. з ПДВ.Тарифи

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

по КП „Броваритепловодоенергія”

 

Затверджений тариф

Підстава затвердження

1 група споживачів (населення)

з  1 січня  2019 року

а) тариф на теплову енергію, грн/Гкал

  1469 грн. 09 коп. з ПДВ