Інформація про виконання робіт КП «Броваритепловодоенергія» за 17.03.2021 р.



Дільниця технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем   

1. Прочищення каналізаційної системи – вул.Лагунової,17/83; вул.Білана,2-а; вул.Оболонська,72/11; вул.Гагаріна,12/2; вул.Шевченка,6/6; бул.Незалежності,16-б; вул.Олімпійська,7-а/40; вул.Олімпійська,6/17; вул.Олімпійська,3; вул.Онікієнка,20/2; вул.Петлюри,23-б; бул.Незалежності,21/34; вул.Гагаріна,1; вул.Гагаріна,12; вул.Голуба,1; бул.Незалежності,8-б; вул.Лагунової,10-а.

2. Заміна, ремонт та ревізія  запірної та водопровідної арматури  -  вул.Лагунової,9.

3. Обстеження відповідно звернень – вул.Я.Мудрого,8/35; вул.Короленка,56-а/18; вул.Короленка,67; вул.Грушевського,17/291; бул.Незалежності,8/142.

4. Спуск повітря з системи опалення – вул.Київська,310/64; вул.Героїв Небесної сотні,7; вул.Героїв Небесної сотні,5-а/86; вул.Героїв Небесної сотні,11/87; вул.Грушевського,17-в; вул.Сєдова,2/24; вул.Білана,2-а.

5. Ремонт системи водовідведення – вул.Лагунової,10-а.

6. Перекриття водопостачання або опалення, в зв’язку з проведенням ремонтних робіт – бул.Незалежності,3/120; вул.Гагаріна,27/200,135; вул.Л.Українки,12/25.

7. Відновлення холодного водопостачання – вул.Лісова,2; вул.Олімпійська,1.

8. Ремонт системи холодного  водопостачання – вул.Олімпійська,1.

9. Усунення витоку, пориву, протікання – вул.Лагунової,18/5; вул.Короленка,60-б/8; бул.Незалежності,19-а/59.

10.Дезінфекція підвального приміщення – вул.Короленка,70-б/119.

11.Складання актів відповідно звернень – бул.Незалежності,6-б/152; вул.В.Великого,2/93; вул.В.Великого,3.

Дільниця теплових мереж

1. Обхід теплових мереж.

2. Пошук витоку теплоносія – вул.Білана,1.

3. Благоустрій місця усунення пориву  та закріпленої території – вул.Шевченка,13; вул.Героїв Небесної сотні,15/1.

4. Відкачування води з теплових камер – вул.Петлюри,17-ЗОШ №10; бул.Незалежності,15.

Дільниця водопровідних мереж

1.Заміна засувки  - вул.Київська,316-Д200.                                                                  

2.Благоустрій: підсипання місць просідання грунта щебенем  та планування площі

вул.С.Петлюри №№ 32,34                                                                                      

3.Обхід ВМ.                                                                                                              

Дільниця каналізаційних мереж

1.Усунення засмічень-6шт(вул.Білана,2в,  вул.Оболонська,72,  вул.Гагаріна,12  вул.Шевченка,6,  вул.Незалежності,8б,  вул.Героїв УПА,17в).

2.Почищено від сміття та твердих фракцій:                                                         

вул.Героїв Небесної Сотні(КМ Д500)-1КК                                                          

3.Роботи з усунення пошкодження КМ  Д600 по вул.Героїв Небесної Сотні,11.

4.Обхід КМ.